KONST / Litografier / Färglitografi 12167121
nr 1216 7121
Mogens Balle
(1921-1988), Danmark
Färglitografi, Signerad, daterad 1963, numrerad 31/150. Motivet: 48x65 cm
Mogens Balle, dansk målare född 1921, död 1988.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 november 2018
kl 21:03:06
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr